IZOLYATSIA Must Speak

Про проєкт

Izolyatsia Must Speak

«Izolyatsia: must speak» – комплексний проєкт, який об’єднує політичну і інформаційну кампанію з мистецькою складовою. Проєкт започаткований в грудні 2020 року Міністерством закордонних справ України і проводиться разом з МБФ «Ізоляція», Українським інститутом та журналістом, письменником і колишнім політв’язнем Станіславом Асєєвим.

Мета проєкту – посилити увагу міжнародного співтовариства до конкретних фактів порушення прав людини та застосування тортур на тимчасово окупованих Росією територіях України, зокрема у Донецькій та Луганській областях, щоб домогтися якомога швидшого закриття незаконної в’язниці «Ізоляція» (де-факто – концтабору) та інших подібних об’єктів.

Сайт проєкту «Izolyatsia: must speak» розроблений в якості відправної точки для ознайомлення з інформацією про існування незаконної в’язниці «Ізоляція». Закликаємо поширювати інформацію про цей, де-факто, концтабір, організований російською окупаційною адміністрацією в м.Донецьк по вулиці Світлий шлях, буд. 3. Віримо, що розгалуження інформації сприятиме посиленню міжнародного тиску на РФ за порушення прав людини та тимчасову окупацію територій України, а також якомога швидшому закриттю незаконної в’язниці «Ізоляція» та інших подібних об’єктів на тимчасово окупованих Росією територіях України в Донецькій та Луганській областях.

З часом сайт буде доповнюватися інформацією про інші незаконні місця утримання полонених, та їх функції (призначення) до та після збройної агресії на українському Донбасі. Також на сайт буде додано відео та аудіо свідоцтва колишніх в'язнів «Ізоляції», посилання на додаткові джерела та звіти про порушення прав людей на тимчасово окупованих територіях України у Донецькій та Луганській областях, інтерв'ю з відомими на весь світ митцями, які мали можливість працювати на території фонду «Ізоляція» до початку збройної агресії Росії на українському Донбасі. На сайті також буде розміщена інформація про майбутні плани щодо використання цієї території після деокупації Донецька.

Слідкуйте за новинами проєкту в соціальних мережах фонду «Ізоляція», Українського Інституту та Міністерства Закордонних Справ України.

Якщо ви хочете дізнатися більше, дослідити тему, запропонувати проєкт чи подію, звертайтеся до нас за адресою [email protected].

Партнери проєкту

Міністерство Закордонних Справ України Український Інститут ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив